Tuto sobotu 21.02. proběhne ve skiareálu v Peci pod Sněžkou, který spadá do SkiResortu Černá Hora-Pec dětský den určený nejmladším návštěvníkům hor. Program dětského dne plného sportu bude přizpůsoben především pro nejmenší lyžaře a snowboardisty, ale díky rozmanitosti programu se rozhodně nebudou nudit ani rodiče.

Dětský den bude v sobotu probíhat na dvou místech a to na trati Funline na sjezdovce Vysoký svah a ve stanovém městečku na dojezdu sjezdovky Javor. Všechna stanoviště dětského dne včetně trati Funline budou v průběhu celého dne foceny profesionálními fotografy od značky Canon a Foto Škoda. Z nafocených fotografií pak bude přímo ve stanovém městečku realizován zdarma tisk profesionálních fotografií na památku všech zůčastněných, nebo bude po akci možné fotografie objednávat prostřednictvím portálu www.foto-vize/akce

Hlavním bodem programu bude zábavná novinka s názvem Funline, kterou najdete v Peci na sjezdovce Vysoký svah. Zábavná 500m dlouhá trať je určená lyžařům a snowboardistům všech věkových kategorií a je tvořena terénními vlnami, klopenými zatáčkami a na konci zakončená unikátním 8m dlouhým průjezdovým tunelem, který jinde v ČR nenajdete.

Druhým hlavním dějištěm dětského dne v Peci pak bude stanové městečko vybudované na dojezdu sjezdovky Javor, kde na všechny malé sportovce a jejich doprovod čeká několik zajímavých stanovišť.

Happy Hill minislalom
Dětský minislalom na lyžích i snowboardech, kde se netradičně nepočítá nejrychlejší čas, ale především snaha a chuť zůčastnit se. Dětský minislalom bude pod dohledem profesionálů z lyžařské školy Happy Hill. Po absolvování minislalomu a minisnowparku obdrží každý účastník diplom.

Freestyle Area Academy minisnowpark
Dětský minisnowpark navržený pro úplné začátečníky, tvořený sněhovými vlnami a širokou bezpečnou bedýnkou pro první zkušenosti s freestyle na lyžích či snowboardech. Pohyb dětí v minisnowparku bude pod dohledem profesionálních lektorů Freestyle Area Academy a na závěr dne nás pak bude čekat malá exhibice profesionálů na bedýnce.

detsky-den_pec_928x342_FBcover

KM Racing kamion
Na dětský den do Pece také dorazí KM Racing tým, který se pravidelně účastní Dakarské rallye a přijedou potěšit malé sportovce velkým závodním kamionem. Součástí bude také autogramiáda nejmladšího řidiče závodního kamionu a účastníka letošní Dakarské rallye Martina Macíka Jr.

Program Funline dětského dne:
Po celý den od 09-16h ježdění ve Funline, minislalomu, minisnowparku a prohlídka kamionu.
Profesionální focení Canon a Foto Škoda v tomto časovém harmonogramu:
09-13h                   Funline foto session
10-12h                    KM Racing kamion foto session I.
13-15h                    minisnowpark foto session
13-15h                    minislalom foto session
15-16h                    KM Racing kamion foto session II.

Na závěr nutno poděkovat všem partnerům dětského dne: Funline, SkiResort Černá Hora-Pec, Canon, Foto Škoda, Happy Hill, KM Racing a mediálním partnerům Snow.cz a rádio Černá Hora.

Více info: www.funline.cz