Chceš pracovat v aktuálně nejlepším českém dakarském týmu? Máš rád adrenalin, dobrodružství a tvrdou práci? Pojeď s námi na Dakar. Hledáme šikovné posily, které doplní naši sehranou partu.
Jestli máš zájem o některou z pozic níže, pošli svůj životopis nebo popiš své zkušenosti na:
kariera@bigshockracing.cz

AUTOELEKTRIKÁŘ

Přijmeme autoelektrikáře / elektrotechnika na stavbu a vývoj závodních automobilů. Nutná praxe v oboru a řidičský průkaz B + C. Podmínkou je samostatnost. Výhodou radost z cestování (cca jeden měsíc v roce), angličtina a fyzická i psychická odolnost. Čeká na tebe zajímavá, silně nestandardní a různorodá práce v mladém veselém kolektivu. Exotické cesty a intenzivní zdokonalování znalostí a dovedností jako bonus.

Místo: Sedlčany, 264 01

AUTOMECHANIK / KLEMPÍŘ

Přijmeme automechanika / klempíře na stavbu a vývoj závodních automobilů. Nutná samostatnost, znalost mechanických prací a zkušenost s nákladními auty + řidičský průkaz B a C (CE výhodou). Výhodou je radost z  cestování (cca jeden měsíc v roce), angličtina a fyzická i psychická odolnost. Čeká na tebe zajímavá, silně nestandardní a různorodá práce v mladém veselém kolektivu. Exotické cesty a intenzivní zdokonalování znalostí a dovedností jako bonus.

Místo: Sedlčany, 264 01

AUTOMECHANIK / ŘIDIČ

Přijmeme automechanika / řidiče do závodního týmu. Znalost mechanických prací a zkušenost s nákladními auty výhodou. Nutností je řidičský průkaz B, C a CE. Výhodou radost z cestování (cca jeden měsíc v roce), angličtina a fyzická i psychická odolnost. Čeká na tebe zajímavá, silně nestandardní a různorodá práce v mladém veselém kolektivu. Exotické cesty a intenzivní zdokonalování znalostí a dovedností jako bonus.

Místo: Sedlčany, 264 01

Týmové novinky