KM Racing odjíždí na svůj poslední závod sezóny – Baja Poland – s vírou v pódiové umístění. Martin Macík v kamionu Liaz se chystá využít své zkušenosti ze začátku sezóny, kdy vyhrál závod Baja Drawsko. Současně otestuje nové úpravy motoru. Lukáš Kvapil bude za tým bojovat mezi motocykly.    

KM Racing odjíždí na poslední závod sezóny. Prestižní vytrvalostní rallye Baja Poland proběhne tento víkend a přinese zajímavou a náročnou trať dlouhou přes 400 km. Po vítězství na Baja Drawsko, bronzu z Baja Aragon a stříbru vybojovaném na HunGarian Baja by Martin Macík chtěl zabodovat také na polské rallye. „S Polskem už máme dobré zkušenosti ze začátku sezóny. Polovina závodu Baja Poland se pojede na stejném území jako Baja Drawsko, kde jsme v dubnu vyhráli,“ říká Martin Macík, který se v rámci závodu chystá také testovat.  „Je to nejspíš poslední závod sezony, takže si ho chceme patřičně užít a také se těším, že v rámci polské rallye vyzkoušíme nové úpravy motoru,“ plánuje Martin Macík. A pak už přijde na řadu Rallye Dakar. Martinův start na nejnáročnějším závodě světa mohou fanoušci podpořit prostřednictvím projektu Todokazeme.cz.

Na Baja Poland se těší i motocyklista Lukáš Kvapil, který si na začátku roku právě zde odbyl svůj první start s týmem KM Racing. A byl úspěšný, se svou Yamahou 450 skončil na cenném třetím místě. Také Lukášova účast v polském závodě je součástí příprav na plánovaný start ve slavné Rallye Dakar.