Martin Macík zve své fanoušky do týmu, který se za rok pokusí zabodovat na Dakaru 2016. Todokazeme.cz

Dakar 2015 je za námi. KM Racing ukázal, že je zkušeným týmem, který na bodování v nejtěžším vytrvalostním závodě na světě má. „Teď plánujeme účast v dalších závodech, stavíme nový kamion a připravujeme akce pro fanoušky. S věrnostním programem iBOD jsme připravili projekt Todokazeme.cz, který našim příznivcům umožní podpořit nás při přípravách a během Dakaru 2016. Naši fanoušci a podporovatelé se stanou členy našeho týmu a společně si užijeme celý rok, který nás od dalšího Dakaru dělí,“ vzkazuje Martin Macík ml.

Tým KM Racing už má jasnou představu o budoucnosti. Čeká ho rok nabitý zážitky, adrenalinem a poctivou přípravou na Dakar 2016. „Už nyní se staví nový kamion a nikoho asi nepřekvapí, že to bude opět Liaz,“ prozrazuje Martin Macík mladší.

Vše začne už v únoru setkáním s fanoušky v Čechách i na Moravě. Příznivci trucků budou mít šanci zažít, jak naživo vypadá jízda kamionem v rychlosti 150 km/hodinu, promluvit si se závodníky a nakouknout do zákulisí tréninkové přípravy na off-roadové závody. V březnu bude KM Racing k vidění na mezinárodním veletrhu Motocykl, který bude probíhat na pražském Výstavišti. Na přelomu dubna a května se všichni partneři a příznivci sejdou na akci Sedlčanská kotlina, aby si vyzkoušeli „Dakar nanečisto“. Ti odvážnější budou mít šanci zúčastnit se s celým týmem KM Racing také tréninku a testování vozů v tuniském kempu Ksar Ghilane. Právě tato oblast nabízí pouště podobné těm, které musí závodníci projet během Rallye Dakar.

A pak už přijdou na řadu opravdové závody. V červenci připravenost posádky i techniky prověří tradiční Baja Spain, v srpnu naváže Baja Hungaria. V říjnu se KM Racing rozjede také na Rally Oil Lybia Maroko. Všechna plánovaná dobrodružství s týmem KM Racing budou sdílet také jejich fanoušci prostřednictvím projektu Todokazeme.cz.

Todokazeme.cz

Portál veřejného sponzoringu a podpory Todokazeme.cz spustil iBOD, program zákaznických výhod. Cílem projektu je nabídnout široké veřejnosti možnost podílet se na úspěchu sportovců nebo podporovat nadační a další bohulibé projekty. Stačí sbírat ibody, kterými pak prostřednictvím portálu můžete podpořit svého sportovce. V první fázi projekt představí tři sportovce – bojovníky: dakarského pilota kamionu Martina Macíka, hráče badmintonu Petra Koukala a thaiboxera Lukáše Dvořáka. Právě na jejich přípravu budou nasbírané ibody směřovat.

Snahou nás všech tak bude pomoci Macíkovi, Koukalovi a Dvořákovi překonat překážky, které stojí v cestě splnění jejich sportovních snů. Od konce ledna začneme podporovat Martina Macíka v přípravě na Dakar 2016, Petra Koukala v přípravách na LOH 2016 v Rio de Janeiru a Lukáše Dvořáka v realizaci speciálního soustředění v Nizozemí, díky němuž bude blíže účasti na MS v Muay-Thai. Spojme síly a věřme, že todokazeme.cz.