Český tým Big Shock Racing má za sebou nejnáročnější motoristický závod na světě Rallye Dakar 2020. Martin Macík vybojoval výborné 5. místo mezi kamiony. Členové týmu během 12 dní ujeli přes 9000 km a nasbírali spoustu zážitků. O ně se teď, bezprostředně po návratu ze Saúdské Arábie, dělí se svými fanoušky na svérázných besedách Posedlí Dakarem. Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek, palubní mechanik David Švanda a další posedlí Dakarem baví sály plné nadšenců do aut a závodění. Dakarská karavana se 20. 2. zastaví také v Praze, v Kongresovém centru. Pro velký zájem byla do předprodeje přidána poslední místa, které kapacita Kongresového sálu umožňuje využít, jsou k dispozici v síti Ticketportal.     

V lednu dakarskou jízdu českých závodníků sledovaly miliony diváků po celém světě. „Ale já si pořád myslím, že nic nepřekoná sílu osobního setkání. Zážitků je tolik, že až když se potkáme na živo, je konečně čas se na cokoliv zeptat, podat si ruku a vyprávět. Besedy baví nás i fanoušky. Proto také před lety vznikly. Nejdřív to byla jedna akce v sedlčanské knihovně, pak jsme se přesunuli do místního kina, začala se ozývat další města, zvětšovaly se sály. A letos už jsme na 9 místech po celé ČR a na naše talk show přicházejí tisíce lidí,“ popisuje Martin Macík, jak nápad vznikl.    

Posedlí Dakarem vyprávějí příběh kluků, kteří si postavili svůj závodní kamion, pojmenovali ho Karel, zažili s ním opravdové dobrodružství a podařilo se jim uspět mezi nejlepšími. Fanoušci se mohou těšit na pořádnou dávku adrenalinu, svérázný humor, neuvěřitelné příhody, nezveřejněná videa nebo informace ze zákulisí Dakaru. Dostanou šanci osobně se potkat s přímými účastníky extrémního závodu a společně si užít interaktivní smršť, které budou sami aktivní součástí. Besedy Posedlí Dakarem dokazují, že Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští, že stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. 

www.posedlidakarem.cz