Hned tři významné motoristické akce ozdobí vozy a osobnosti KM Racingu o víkendu 30.-31. srpna. Ať už se vypravíte do Mostu na Czech Truck Prix, na Prague Car Festival na výstavišti PVA v Letňanech nebo na Prague harley Days na výstavišti v Holešovicích, techniku a členy KM Racingu potkáte všude.

V Mostě při Czech Truck Prix budete v neděli 31.8. moci vidět nejen vítězný speciál nedávného závodu Hungarian Baja, ale také jeho pilota Martina Macíka jr. a jeho otce, šéfa KM Racingu Martina Macíka. V neděli od 13:00h se navíc ve stanu Autodromu Most koná autogramiáda hned několika českých dakarských pilotů, mezi nimiž Martin nemůže chybět.

Na Prague Harley Days v Holešovicích potkáte doprovodnou techniku KM Racingu, tedy MAN 6×6, nový obytný kamion Liaz, doprovodnou Toyotu a dakarský motocykl Yamaha.

Na Prague Car Festivalu v areálu PVA Letňany najdete v sobotu od 10 do 16 hodin druhý závodní speciál KM Racingu ve známých zelenožlutých barvách, s nímž na posledním Dakaru startoval Vlastimil Vildman, dále pak doprovodný kamion Liaz, doprovodnou Toyotu, pravou dakarskou buggy MD Optimus, s níž závodí Jakub Knoll a také jeden z motocyklů Yamaha. Setkat se budete moci s otcem a synem Macíkovými i s dakarským nestorem, navigátorem Josefem Kalinou.

Přijďte se podívat, Dakar se blíží!

KM Racing Media / Jiří Vintr